O mně

Jsem multižánrový DJ. Umím se hudebně postarat o rozmanité publikum a zároveň o akce různých typů – od malých soukromých oslav po velké akce pro stovky lidí, společenské události na úrovni i tepající párty. Svatby, firemní večírky, plesy, oslavy, diskotéky, klubové akce… tady všude jsem doma. Mým působištěm je nejčastěji Brno a okolí, Jižní Morava a Vysočina.

Co (rád) hraji? Hudbu mám odjakživa spojenou hlavně s tancem, proto mám jednoznačně nejradši taneční muziku. Nemyslím tím ale zdaleka jen současné elektronické rytmy, moderní taneční pop nebo třeba latino, moc rád se toulám i hudební historií. Baví mě vše od disca a funku 70. a 80. let přes soul nebo rock and roll až třeba po swing. Pokud jste naladěni na podobné vlně, tak si to společně parádně užijeme! ;-) Na svatbách a dalších soukromých akcích jsem ale připraven se hudebně přizpůsobit všem hostům napříč věkem a hudebním vkusem, playlisty i hudební zkušenosti mám velmi široké. Zjednodušeně řečeno – téměř nic není nemožné.

Zkušený a zapálený profík. Jsem v oboru dostatečně dlouho na to, abych měl bohaté zkušenosti a nic mě nezaskočilo. Mám za sebou stovky odehraných akcí. Není to ale zase tak dlouho na to, aby pro mě bylo hraní po letech už jen pracovním stereotypem a rutinou. Bavit lidi mě baví! Ke každé akci, každému klientovi i každému roztančenému parketu, přistupuji naprosto individuálně.

Hudební nadšenec a aktivní pařmen. Narozdíl od mnoha kolegů, kteří znají hudební akce dlouhé roky už jen z jedné strany mixpultu, mám výhodu v tom, že stále udržuji kontakt i s tou druhou stranou. Hudba a pohyb mě moc baví a když mám občas o volném víkendu příležitost si někde u hudby s přáteli zaskákat, tak to beru hned všema deseti! Moc dobře znám tu atmosféru a energii přímo z tanečního parketu a to mi pomáhá s ní mnohem líp pracovat, když ji mám za mixpultem ve svých rukou.

Sportovec tělem i duší a pohodářský ajťák. Nejen hudbou živ je člověk. Mou profesí je IT, víc než 10 let se pohybuji ve vývoji bankovních systémů. Na všechno dobíjím energii při sportu, kterému se věnuji celý život. Provozoval jsem 2 sporty závodně, několik sezón jsem se všestranně připravoval na silově-atletický pětiboj, v poslední době si nejvíc odpočnu při každoročních pár tisícovkách kilometrů na silničním kole. Jsem pohodář, optimista a pozitivně naladěný člověk, a věřím, že i toto se do mého přístupu k hudbě, k DJingu a k lidem také výrazně promítá.

 

Kde jste mě mohli slyšet

Práce multižánrového DJ je pestrá v tom, že člověk procestuje velké množství míst a rozdává radost za pultem pokaždé v jiném prostředí – od klubů a diskoték přes restaurace, vinné sklípky, sokolovny a kulturáky až po honosné zámecké sály nebo stylové hotely a resorty. Zde je výběr zajímavých míst, kde jste mohli slyšet a vidět moji práci v posledních letech.

Kluby, diskotéky a taneční akce: Jízdárna Boskovice (pravidelné hraní od r. 2016), Club 007 Hradčany, Two Faces Brno, Millenium Velké Pavlovice, Underground beach club Rousínov, Hvězda Uherské Hradiště, Summer party Střelice (několik sezón open air akcí), Koupaliště Tišnov, sokolovna Doubravník, Nad Kovárnou Ivančice.
Hotely, resorty a penziony: Líšenský Dvůr (Silvestrovské akce, svatby, firemní večírky), Maximus resort, Santander Brno, Hotel International Brno, Design hotel Noem Arch Brno, Golf Hotel Austerlitz, Golf Resort Kořenec, Kocanda Kravsko, Zámecká sýpka Blansko, Sladovna Černá Hora, Statek Samsara Blansko, Kůlna Jedovnice, Vinařství Gotberg, Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice, Hotel Buchlovice, Pivovar Dalešice, Pohoda Nárameč, Villa Daniela Valtice, U srubu Újezd u Boskovic, Benátky 214 Vranov, Hájenka pod větrníky, Penzion Na Lukách Široký Důl, Kadlcův Mlýn, Žebětínský dvůr, Hotel Allvet, Myslivna Brno, Fontána Brno, Velká Klajdovka Brno, Harmonie Zastávka u Brna, Vinum Coeli Dolní Kounice, Černodolský mlýn Oparno, Hotel Ski Nové Město n. M., Hotel Vír, Penzion Zubr Ujčov, Mohelenský dvůr, Tišnovská rychta, Penzion Doubravník, Šafránkův mlýn, Hálův mlýn, U Kulaka Květnov, Lesní penzion Podmitrov, Stará Pošta Kovalovice, Spálený mlýn Znojmo, Hotel Rohanov, Penzion Topolská, Kamínka Roštín, Chalupa na Kolářce Herálec.
Velké sály: Sokolovna Tišnov (Reprezentační ples města), Sokolovna Čebín (Sokolský ples), Společenské centrum Sýpka Brno-Medlánky, Kinokavárna Brno, Orlovna Brno-Bosonohy, Kulturní dům Hlohovec, Sokolovna Čejč, Patria Kobylí, Orel Jiříkovice, KD Nárameč, Měnín, Matesland Pernštejnské Jestřabí.
Zámky: Mikulov, Dolní Kounice, Rosice, Náměšť nad Oslavou, Křtiny, Zámecký skleník Boskovice.
Restaurace: Sunset Restaurant Brno, Balaboosta/Slunečnice Modřice, Pablo EscoBar Brno, Potrefená husa Brno, Klášterní taverna Rajhrad, U Fidela Brno, Wings Cafe a Restaurant Slavkov u Brna, Plzeňský dvůr Brno, Restaurant Na Piavě Brno, Schnitzelhouse (ATC Merkur Pasohlávky), Pod sýpkou Lomnice, Na Skleníku Tišnov, Dělnický dům Jihlava, Dobrá chvíle Neslovice, Stará Masna Kroměříž, U Oratorů Lažánky.
Statky, stodoly a sklípky: Ekofarma Sádky Kunovice, Farma Tasov, Farma Bolka Polívky Olšany, Stodola v meruňkovém sadu, Vinařský dům Dominant Rakvice, Stodola Hruška, Stodola Rudice, Ranč Telč, Ranč Milovice, Dvůr Honětice, Stará prádelna Brno, Mlýn Jimramovské Paseky, Statek Opajda Horní Rožínka, Váňův statek Dubovice, Chata Babí lom, Kostka v poli, Svatoborský sklípek, Sklep Na Vyhlídce, Zámecký sklípek Miroslavské Knínice, Vinařství Mühlberger Jaroslavice, Vinný sklep U Hroznu Čejč, U Bartošů Lanžhot.