O mně

Jsem multižánrový DJ. Umím se hudebně postarat o rozmanité publikum a zároveň o akce různých typů – od malých soukromých oslav po velké akce pro stovky lidí, společenské události na úrovni i tepající párty. Svatby, firemní večírky, plesy, oslavy, diskotéky, klubové akce… tady všude jsem doma.

Vždy chci dát lidem maximum a to nejen z pozice za mixážním pultem, ale i po stránce domluvy a příprav. Nejsem jen DJ, ale Váš partner, na kterého se můžete spolehnout naprosto ve všem, co se týká hudby a související zábavy.

Mým působištěm je nejčastěji Brno a okolí, Jižní Morava a Vysočina, ale po dohodě jsem ochotný dorazit prakticky kamkoliv v rámci ČR.

K hudbě mám velice blízko už od dětství, kdy jsem vstřebával hitovky 90. let. Jako náctiletý jsem si potom našel cestu k mnoha hudebním žánrům i kvalitní muzice dob minulých a díky tomu jsem začal získávat základ pro svůj široký hudební přehled i schopnost pracovat s různými hudebními žánry, které si jsou často vzájemně velmi vzdálené. Po návštěvě svých prvních diskoték a clubů jsem však měl jasno, nakonec mi k srdci nejvíc přirostla elektronická taneční hudba a to od líbivých diskotékových pecek až po méně komerční žánry (house). Užívám si ale také pohodové „vrtivé“ nebo „houpavé“ rytmy v žánrech blízkým k latino, R&B, funk apod. V hudbě mám rád hezky šlapající rytmus, příjemnou melodii a hlavně pořádnou dávku pozitivní energie.

Pokud nejde o veřejnou akci s definovaným nebo očekávaným hudebním zaměřením, tak rád hraji takovou hudbu, která potěší a roztančí aktuální osazenstvo a co nejdéle jej na parketu udrží. Zvlášť na soukromých akcích jsem otevřený jakékoliv domluvě a přání klienta i hostů na místě. Rock, oldies, CZ/SK hity, aktuální rádiové pecky, ale třeba i lidovky nebo hudba pro standardní i latinskoamerické tance…nic není problém.

Mimo hudby se dlouhodobě věnuji oblasti IT, posledních několik let testuji bankovní systémy. Mou velkou vášní je také sport, při kterém se odreaguji, vytvořím si endorfiny a skvěle si vyčistím hlavu. Jsem pohodář, optimista a pozitivně naladěný člověk. Věřím, že toto vše do mého přístupu k hudbě, k DJingu a k lidem také výrazně promítá.

 

Kde jste mě mohli slyšet

Práce multižánrového DJ je pestrá v tom, že člověk procestuje velké množství míst a rozdává radost za pultem pokaždé v jiném prostředí – od klubů a diskoték přes restaurace, vinné sklípky, sokolovny a kulturáky až po honosné zámecké sály nebo stylové hotely a resorty. Zde je výběr zajímavých míst, kde jste mohli slyšet a vidět moji práci v nedávné době.

Kluby, diskotéky a taneční akce: Jízdárna Boskovice (pravidelné hraní od r. 2016), Club 007 Hradčany, Two Faces Brno, Millenium Velké Pavlovice, Underground beach club Rousínov, Hvězda Uherské Hradiště, Summer party Střelice (několik sezón open air akcí), Koupaliště Tišnov, sokolovna Doubravník, Nad Kovárnou Ivančice.
Hotely, resorty a penziony: Líšenský Dvůr (Silvestrovské akce, svatby, firemní večírky), Maximus resort, Santander Brno, Hotel International Brno, Design hotel Noem Arch Brno, Golf Hotel Austerlitz, Golf Resort Kořenec, Zámecká sýpka Blansko, Sladovna Černá Hora, Statek Samsara Blansko, Kůlna Jedovnice, Vinařství Gotberg, Hotel Buchlovice, Pivovar Dalešice, Pohoda Nárameč, Villa Daniela Valtice, U srubu Újezd u Boskovic, Benátky 214 Vranov, Kadlcův Mlýn, Žebětínský dvůr, Hotel Allvet, Myslivna Brno, Fontána Brno, Velká Klajdovka Brno, Harmonie Zastávka u Brna, Vinum Coeli Dolní Kounice, Černodolský mlýn Oparno, Hotel Ski Nové Město n. M., Hotel Vír, Penzion Zubr Ujčov, Mohelenský dvůr, Tišnovská rychta, Penzion Doubravník, Šafránkův mlýn, Hálův mlýn, U Kulaka Květnov, Lesní penzion Podmitrov, Stará Pošta Kovalovice, Spálený mlýn Znojmo, Hotel Rohanov, Penzion Topolská, Kamínka Roštín, Chalupa na Kolářce Herálec.
Velké sály: Sokolovna Tišnov (Reprezentační ples města), Sokolovna Čebín (Sokolský ples), Společenské centrum Sýpka Brno-Medlánky, Kinokavárna Brno, Orlovna Brno-Bosonohy, Kulturní dům Hlohovec, Sokolovna Čejč, Patria Kobylí, Orel Jiříkovice, KD Nárameč, Měnín, Matesland Pernštejnské Jestřabí.
Zámky: Mikulov, Dolní Kounice, Rosice, Náměšť nad Oslavou, Křtiny, Zámecký skleník Boskovice.
Restaurace: Sunset Restaurant Brno, Balaboosta/Slunečnice Modřice, Pablo EscoBar Brno, Potrefená husa Brno, Klášterní taverna Rajhrad, U Fidela Brno, Wings Cafe a Restaurant Slavkov u Brna, Plzeňský dvůr Brno, Restaurant Na Piavě Brno, Schnitzelhouse (ATC Merkur Pasohlávky), Pod sýpkou Lomnice, Na Skleníku Tišnov, Dělnický dům Jihlava, Dobrá chvíle Neslovice, Stará Masna Kroměříž.
Statky, stodoly a sklípky: Ekofarma Sádky Kunovice, Farma Tasov, Farma Bolka Polívky Olšany, Stodola v meruňkovém sadu, Stodola Hruška, Ranč Telč, Ranč Milovice, Dvůr Honětice, Stará prádelna Brno, Mlýn Jimramovské Paseky, Statek Opajda Horní Rožínka, Váňův statek Dubovice, Chata Babí lom, Kostka v poli, Svatoborský sklípek, Sklep Na Vyhlídce, Zámecký sklípek Miroslavské Knínice, Vinařství Mühlberger Jaroslavice, Vinný sklep U Hroznu Čejč, U Bartošů Lanžhot.