Technika

Používám vlastní kompletní zvukovou i světelnou aparaturu. Spoléhám se pouze na profesionální techniku renomovaných značek.


Zvuková technika

Používám spolehlivé reproboxy profesionálních italských značek RCF a dB Technologies včetně výkonných subwooferů. Konkrétní výbavu pro každou akci volím vždy podle charakteru ozvučovaného postoru a dalších technických požadavků. I na malých soukromých akcích a svatbách používám ozvučení bez kompromisů ve kvalitě přednesu a s dostatečnou výkonovou rezervou. Vždy se snažím také o rozumné rozmístění techniky, pokud to prostor dovolí, aby byl zvuk na tanečním parketu co možná nejlepší a silný a aby zároveň nebyl nepříjemný třeba pro hosty sedící u stolů v další části sálu.

  • Několik variabilních sestav od 800 W po 3 kW RMS, ozvučení od malých místností až po velké sály.
  • Příjemný a srozumitelný zvuk jak při nízké, tak i při velmi vysoké hlasitosti.
  • Mobilní aku ozvučení dBTechnologies – např. pro ozvučení obřadu bez el. přípojky.
  • Bezdrátové i drátové mikrofony Shure a Sennheiser
  • Mixpult / kontroler Denon DJ, notebooky profesionální řady HP EliteBook.

Světelná technika

Světelnou výbavu mám také variabilní, abych ji mohl vždy přizpůsobit danému prostoru. Používám reflektory typu PAR a BAR k barevnému nasvícení parketu, stěn nebo stropu a otočné paprskové hlavy, vše v moderní LED technologii, propojené a ovládané přes počítač pomocí DMX. Díky tomu mohu mít světelné scény přizpůsobené dle aktuálně hrané hudby i situace na parketu. Při vhodných příležitostech světla vizuálně podporuji hazerem (nenásilná lehká mlha). Na svatbách přistupuji k osvětlení s citem, protože si uvědomuji, že svatba není diskotéka ani technopárty, takže z žádných splašených laserů nebo epileptických stroboskopů nemusíte mít strach :-)