Taneční párty

Diskotéky, cluby a taneční akce. Dance music mě baví a věřím, že je to při mém hraní i vidět :-) S chutí zvládnu diskotéku se známými hity, ale i pořádnou tepačku s kvalitní house music. I když je to oproti soukromým akcím a svatbám naprosto jiný svět, tak je pro mě taneční a elektronická hudba hlavně velkou zábavou.

V současné době mě můžete jednou-dvakrát do měsíce potkat v Klubu Jízdárna v Boskovicích, mnoho akcí jsem odehrál v (na Brněnsku) legendárním Clubu 007, v Brně jsem se objevil za mixem např. v klubu Two Faces. V létě potom často hrávám na různých venkovních akcích, jako jsou např pravidelné Summer parties na koupališti ve Střelicích nebo oblíbená Summer night v Tišnově (open air párty pro 500 lidí). U mnoha akcí jsem také stál za jejich kompletní organizací včetně propagace a technického zajištění.
Nejraději hrávám house a jeho všemožné podstyly, kterých je dnes už tolik, že si ani netroufnu je všechny vyjmenovat :-) S chutí zahraji jak méně komerční tepající muziku nebo energické remixy, tak i známější melodické taneční skladby z rádií nebo pohodové „vrtivé“ a „houpavé“ rytmy v žánrech blízkým k latino, R&B, funk apod.